INFOLINIA 785 515 659
Marek Rybak
Marek Rybak
Dyrektor Obszaru Napraw Blacharsko-Lakierniczych w Grupie VW, Audi i Seat w Poznaniu
Początki naszej firmy datowane są na rok 1986 – pierwotna nazwa brzmiała Auto-Handel-Centrum. Czas dynamicznego rozwoju spółki zbiega się z okresem początków transformacji. Rezultatem naszej pracy nad rozbudową firmy była pierwsza autoryzacja salonu w Wysogotowie przez markę Volkswagen w 1993 roku, a później salonu Skodex Krotoski-Cichy przez markę Skoda w roku 1997. Na przełomie XX i XXI wieku otworzyliśmy 2 nowe salony w Przeźmierowie – Salon Volkswagen w roku 1999 i Audi w 2001, oraz wykupiliśmy salon Skody w Głogowie w 2002 roku. Pomysł urozmaicenia działalności zaowocował otwarciem bacharni-lakierni w Wysogotowie w 2007 roku. W tym też roku oficjalnie zaczęliśmy używać nazwy ‘Grupa Krotoski-Cichy’. W 2019 roku w wyniku podpisania umowy regulującej podział Grupy Krotoski-Cichy, staliśmy się przedsiębiorstwem o nazwie Auto Handel Centrum Grupa Cichy. Nasz dział blacharsko-lakierniczy od 11 lat wciąż się rozbudowuje i rozwija w odpowiedzi na Państwa potrzeby. Sukces naszej firmy został potwierdzony poprzez zdobycie kolejny rok z rzędu 1 miejsca w zestawieniu TOP 50 stworzonym przez czasopismo "Dealer".
Dyplom za 2014 rok
Dyplom za 2015 rok
Dyplom za 2016 roky
Dyplom za 2017 rok
Dyplom za 2018 rok
Dyplom za 2018 rok
Dyplom za 2018 rok
Dyplom za 2017 rok
Dyplom za 2016 roky
Dyplom za 2015 rok
Dyplom za 2014 rok
Komorniki

INFOLINA 24/7

785 515 659

Przemysław Waloszek
Kierownik Działu Blacharsko – Lakierniczego
+48 785 515 659 przemyslaw.waloszek@centrumpoznan.pl
Maciej Nijaki
Asystent ds. Napraw Blacharsko-Lakierniczych
+48 609 540 278 maciej.nijaki@centrumpoznan.pl
Mariusz Szcześniak
Specjalista ds. Napraw Blacharsko-Lakierniczych
+48 785 500 834 mariusz.szczesniak@centrumpoznan.pl
Joanna Miller – Ereńska
Specjalista ds. Napraw Blacharsko-Lakierniczych
+48 785 502 487 joanna.erenska@centrumpoznan.pl
Katarzyna Olbrych
Specjalista ds. Napraw Blacharsko-Lakierniczych / Rozliczeń
+48 661 251 412 katarzyna.olbrych@centrumpoznan.pl
Mariusz Zapatka
Specjalista ds. Likwidacji Szkód Komunikacyjnych VW, VWU oraz SEAT
+48 785 512 465 mariusz.zapatka@centrumpoznan.pl
Marcin Wiewiór
Specjalista ds. likwidacji szkód komunikacyjnych VW, VW SD i SEAT
+48 785 560 081 marcin.wiewior@centrumpoznan.pl
Gabriela Gutowska-Piosik
Asystent ds. Likwidacji Szkód Komunikacyjnych VW, VWU oraz SEAT
+48 785 566 893 gabriela.gutowska-piosik@centrumpoznan.pl
Wysogotowo

INFOLINA 24/7

609 795 673

Maciej Grabia
Kierownik Serwisu Blacharsko-Lakierniczego
+48 609 795 150 maciej.grabia@ahc-grupa-cichy.pl
Maciej Białas
Specjalista ds. Napraw Blacharsko-Lakierniczych
+48 781 440 015 maciej.bialas@ahc-grupa-cichy.pl
Ryszard Lisiecki
Specjalista ds. Napraw Blacharsko-Lakierniczych
+48 609 795 673 ryszard.lisiecki@ahc-grupa-cichy.pl
Tomasz Stankiewicz
Specjalista ds. Napraw Blacharsko-Lakierniczych
+48 785 239 427 tomasz.stankiewicz@ahc-grupa-cichy.pl
Sonia Trykacz
Specjalista ds. Napraw Blacharsko-Lakierniczych
+48 785 506 170 sonia.trykacz@ahc-grupa-cichy.pl
Janusz Majchrzak
Specjalista ds. Napraw Blacharsko-Lakierniczych
+48 695 660 389 janusz.majchrzak@ahc-grupa-cichy.pl
Karolina Kłobuchowska
Specjalista ds. Napraw Blacharsko-Lakierniczych
+48 781 440 012 karolina.klobuchowska@ahc-grupa-cichy.pl
Tomasz Michalski
Specjalista ds. Napraw Blacharsko-Lakierniczych
+48 723 301 601 tomasz.michalski@ahc-grupa-cichy.pl
Anna Wiśniewska
Specjalista ds. Rozliczeń Szkód Komunikacyjnych
+48 609 790 028 anna.wisniewska@ahc-grupa-cichy.pl
Beata Waloszek
Asystent ds. Napraw Blacharsko-Lakierniczych
+48 723 301 573 beata.waloszek@ahc-grupa-cichy.pl